Laserowy lifting powiek

Laserowy lifting powiek – nowe spojrzenie na korekcję powiek

Brak snu, przemęczenie, stres, palenie tytoniu – wszystko to znacząco przyspiesza proces starzenia skóry, a pierwsze jego oznaki zauważasz, obserwując swoją twarz, a szczególnie okolice oczu. Zmarszczki mimiczne, kurze łapki czy opadające powieki to oznaki upływu czasu, z którymi jeszcze do niedawna można było sobie skutecznie poradzić jedynie przy pomocy skalpela, co było nie tylko kosztowne, ale także narażało Cię na dotkliwy ból w czasie rekonwalescencji. Laserowy lifting powiek to odpowiedź na Twoje potrzeby – metoda, która doskonale sprawdza się u większości pacjentów. Jest mniej inwazyjna niż laserowa chirurgiczna korekcja powiek, czyli blefaroplastyka, która jest procedurą chirurgiczną, stosowaną się w przypadku zaawansowanego opadania powiek. Aby podziwiać efekty, musisz poczekać tylko kilka dni.

W Polsce, w niewielu klinikach możliwe jest skorzystanie z laserowej korekcji powiek. To wciąż metoda rzadko stosowana, ponieważ wymaga wysokiej klasy sprzętu medycznego, ale także wykwalifikowanego, doświadczonego lekarza specjalizującego się w laserowym liftingu powiek. W Multiclinic stawiamy na nowoczesną medycynę, sięgamy po najnowsze technologie, sprzęt medyczny cenionych marek. Zatrudniamy certyfikowanych lekarzy – specjalistów w swojej dziedzinie. Wszystko po to, by nasze pacjentki dzięki niechirurgicznemu odmładzaniu powiek laserem na długo pozbyły się zmęczonego spojrzenia, a znajomi i rodzina byli zachwyceni ich nowym, świeżym i znacznie młodszym wyglądem.

Odmładzanie powiek laserem – by zatrzymać młodość spojrzenia

Jak dowodzą badania, proces starzenia skóry rozpoczyna się zaskakująco wcześnie. Czy wiesz, że pierwsze oznaki można obserwować już około 25 roku życia? Najpierw pojawiają się zmarszczki mimiczne. W wieku 30 lat zauważamy kurze łapki, a powieki zaczynają opadać. To naturalne, ponieważ wraz z upływem lat włókna kolagenu i elastyny, stanowiące rusztowanie dla skóry, odpowiadające za jej napięcie ulegają osłabieniu. Dodatkowo w organizmie zmniejsza się ilość substancji pobudzających naturalną produkcję kolagenu, czyli witamin A,E i C. Skóra z wiekiem jest coraz bardziej wysuszona, co wynika z kolei ze zmniejszenia aktywności gruczołów łojowych i potowych. Takie informacje z pewnością nie napawają optymizmem, tym bardziej, że do wyglądu przywiązujemy coraz większą wagę. Nie chcemy już poddawać się procesom starzenia, jesteśmy aktywne i marzymy o samorealizacji. Mogą nam w tym pomóc najnowsze rozwiązania medycyny estetycznej. Dzięki nim znacznie dłużej jesteśmy atrakcyjne, a to, jak nic innego, wpływa na nasze samopoczucie. Właśnie dla nas bardzo dobrym rozwiązaniem będzie laserowa korekcja powiek.

Laserowy lifting powiek – na czym polega zabieg?

Niechirurgiczne odmładzanie powiek laserem w sposób kompleksowy likwiduje wiotkość oraz brak jędrności skóry w tej okolicy Twojej twarzy. Opiera się na działaniu fali świetlnej. Pobudza ona komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, które z kolei przyspieszają regenerację naskórka. Dzięki skróceniu i przebudowie włókien kolagenowych staje się on bardziej jędrny i elastyczny, a zmarszczki ulegają wygładzeniu. To jednak nie wszystko. Laserowa korekcja powiek zwiększa także poziom nawilżenia skóry, zmniejsza pory, rozjaśnia, a nawet likwiduje plamy i przebarwienia pigmentacyjne, a także sprawia, że ustępuje nadmierne rogowacenie skóry wokół oczu. W Multiclinic zabieg laserowego liftingu powiek wykonywany jest minimalnie inwazyjnym, wysokiej klasy włoskim laserem CO2 o mocy 60 W. O odmłodzenie Twojego wyglądu zadba lekarz specjalista doświadczony w zakresie niechirurgicznego odmładzania powiek laserem. Zabieg przeprowadzany jest w trybie ambulatoryjnym, w znieczuleniu miejscowym, a już po kilku dniach znika delikatne zaczerwienienie i rumień.

Zastanawiasz się, czy laserowa korekcja powiek jest dla Ciebie?

Zapraszamy na konsultację. To konieczne przed każdą procedurą medyczną. Lekarz oceni stan Twojej skóry, a także możliwość przeprowadzenia laserowej korekcji powiek. Wysłucha, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania, opowie także szczegółowo, jak przebiega zabieg.

Wygląd naszych oczu często decyduje o tym, jak jesteśmy postrzegani. Opadająca powieka sprawia, że nasza twarz wygląda na smutną, zmęczoną. Nie jest przecież tajemnicą, że najpierw oceniany jest nasz wygląd, a dopiero potem charakter, kompetencje czy umiejętności. To element szczególnie ważny w kontaktach zawodowych. Zadaniem naszych wykwalifikowanych lekarzy specjalistów jest sprawienie, byś z radością spoglądała rano w lustro. Dzięki laserowemu liftingowi powiek Twoja twarz wypięknieje, a oczy, które są zwierciadłem duszy, nabiorą blasku.

 

Źródło:
https://portal.abczdrowie.pl/zmarszczki-pod-oczami
https://urodaizdrowie.pl/prawdy-i-mity-na-temat-zmarszczek

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń:

42 30 70 474