Laserowe odmładzanie skóry

Laserowe odmładzanie jest to technologia wykorzystująca intensywne światło lasera emitującego wiązkę promieni świetlnych o zróżnicowanej długości. Światło pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do przebudowywania włókien kolagenowych, dzięki czemu jakość skóry ulega znacznej poprawie.

drobnych niedoskonałości: niewielkie blizny, drobne zmarszczki, rozstępy oraz przebarwienia. Terapia jest znakomitym rozwiązaniem dla pacjentów oczekujących błyskawicznego i nieinwazyjnego sposobu na poprawę kondycji skóry

Laser działa doskonale na:

Złuszczanie naskórka

Wpływa na zdrowy wygląd skóry i ogólnie poprawia jej kondycję

Redukuje przebarwienia

Jest bezkonkurencyjny w obkurczaniu rozszerzonych porów

Niweluje blizny, zmarszczki i rozstępy

Tym, co odróżnia zabieg Pixel™, od tradycyjnej dermabrazji laserowej, w wyniku której usuwana jest od razu cała wierzchnia warstwa skóry, jest precyzyjne aplikowanie światła. Światło lasera Pixel™ aplikowane jest na leczone miejsce wybiórczo, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrotermalnych. Wiązki lasera, głęboko i precyzyjnie penetrują zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg trwa średnio ok 10–25 minut. Pacjent w trakcie trwania zabiegu może odczuwać delikatne pieczenie. Aby zminimalizować uczucie dyskomfortu, przez cały czas działania lasera, skóra jest miejscowo schładzana za pomocą specjalnego urządzenia.

Jak długo czeka się na efekty?

Pierwsza zauważalna różnica u większości pacjentów widoczna jest już w kilka dni po pierwszym zabiegu. Manifestuje się ona poprawą kondycji i kolorytu skóry. Istotną zaletą zabiegu jest również pobudzenie włókien kolagenu w głębokich warstwach skóry. Na przestrzeni kilku miesięcy, seria zabiegów Pixel™ prowadzi  do stopniowego zwiększania napięcia i wygładzania skóry.

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń:

42 30 70 474