Leczenie zmian naczyniowych

Platforma laserowa Harmony XL Pro z głowicą Nd-YAG  to prawdziwa rewolucja, dzięki której możesz na zawsze zapomnieć o wszelkich zmianach naczyniowych.

Głowica laserowa Nd-YAG wykorzystuje wiązki światła o długości nawet 1064 nm, dzięki czemu pozwala leczyć nawet bardzo głębokie zmiany naczyniowe i żylne, z którymi nie radzą sobie inne zabiegi. Laser Harmony Nd-YAG działa przenikając w głąb skóry za pomocą wiązki promieniowania o dużej energii cieplnej. Działając na hemoglobinę zamienia się w ciepło, czego efektem jest koagulacja i powstanie miejscowego stanu zapalnego, który prowadzi do zrośnięcia się naczyń. Dodatkowo, działanie lasera pobudza włókna kolagenowe, czego rezultatem jest ujędrniona, napięta skóra i ogólna poprawa jej kondycji.

Urządzenie Alma Harmony XL PRO z głowicą Nd-YAG to jedno z najbardziej kompleksowych i multizadaniowych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Umożliwia usunięcie zmian naczyniowych na każdym etapie ich rozwoju – zaczynając od naczynek i pajączków, a kończąc na żylakach. Ponadto laser pozwala pozbyć się pozostałych zmian naczyniowych, takich jak zrosty czy wylewy podskórne. Laser Harmony Nd-YAG umożliwia usunięcie naczynek osiągających już ok. 3mm!

Wskazania do zabiegu:

Zabiegi, z wykorzystaniem technologii Harmony Nd-YAG, będą odpowiednie dla tych pacjentów, którzy chcą pozbyć się zarówno płytkich, jak i głębokich zmian naczyniowych na twarzy i nogach. Dodatkowo zaleca się zabieg w celu redukcji zrostów i wylewów podskórnych, spowodowanych niską elastycznością ścianek żył.

Przebieg zabiegu:

Działanie lasera polega na wykorzystaniu światła pulsacyjnego, emitowanego przez specjalną głowicę. Zamknięcie pojedynczych naczynek tym sposobem trwa od 5 do 10 minut, natomiast zamknięcie naczyń na nogach to zabieg trwający ok. 30 minut. Dzięki połączeniu odpowiedniej długości światła z najniższym czasem jego emisji (69 milisekund), zabieg jest w pełni skuteczny, bezpieczny i komfortowy dla pacjenta. Harmony Nd-YAG to również zminimalizowanie bolesności, dzięki chłodzącej głowicy. Efekty działania Harmony Nd-YAG zauważalne są nawet po pierwszym zabiegu!

Zalecenia po zabiegu:

Po zabiegu należy unikać opalania się oraz używać preparatów chroniących przed promieniowaniem UV. Z tego też względu zaleca się wykonywanie zabiegu w okresie jesienno-zimowym, kiedy ekspozycja na słońce jest relatywnie niska. Przez kilka dni po zabiegu zaleca się zrezygnowanie z drażniących preparatów kosmetycznych, sauny oraz wysiłku fizycznego.

 

 

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń:

42 30 70 474