Ginekologia estetyczna i laserowa

dr n. med Aleksandra Brucka-Kaczor

specjalista położnictwa i ginekologii

Jest ginekologiem- położnikiem z dziesięcioletnim stażem pracy. Zajmuje się opieką nad kobietami ciężarnymi oraz zagadnieniami z zakresu naprotechnologii- leczenia niepłodności, genetyki klinicznej, profilaktyki nowotworów narządu rodnego. Jest również w trakcie specjalizacji z genetyki klinicznej. Posiada jedyny certyfikat uprawniający do wykonywania badań prenatalnych Fetal Medicine Foundation. Oprócz klasycznej ginekologii zajmuje się ginekologią estetyczną, z zakresu której nieustannie poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach i kursach.

Znajomość języków obcych: język angielski, francuski
 

Dni i godziny przyjęć:

pon. - pt.
grafik zmienny

dr n. med Robert Bartkowiak

specjalista położnictwa i ginekologii

W 1993 roku ukończył studia na I Wydziale Akademii Medycznej w Warszawie, następnie rozpoczął staż podyplomowy w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Akademii Medycznej. Doktor w 2004 roku odbył szkolenie w zakresie diagnostyki prenatalnej w King’s College w Londynie. Jest autorem wielu prac naukowych oraz publikacji w piśmiennictwie specjalistycznym. Posiada jedyny certyfikat uprawniający do wykonywania badań prenatalnych Fetal Medicine Foundation. Specjalizuje się w wykonywaniu laserowych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej Jest szkoleniowcem i trenerem - prowadzi w tym zakresie kursy i szkolenia dla lekarzy. Wykonuje chirurgiczne zabiegi ginekologiczne.

Znajomość języków obcych: język angielski
 

Dni i godziny przyjęć:

wt.
18:00-20:00

dr Anna Zubrzycka

specjalista położnictwa i ginekologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Łodzi. W 2016 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu położnictwa i ginekologii. Jest członkiem wielu towarzystw ginekologicznych- m. in. Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, European Society od Human Reproduction and Embrology. Jest autorką i współautorką licznych publikacji z zakresu endometiozy. Uczestniczyła w szkoleniach z zakresu niepłodności w Polsce i za granicą. Zajmuje się także ginekologią estetyczną; posiada certyfikat potwierdzający możliwość pracy z laserem Monalisa Touch.

Znajomość języków obcych: język angielski, niemiecki
 
Wykonuje:

Dni i godziny przyjęć:

śr.
17:00-20:00
sb.
10:00-13:00