O nas

Do atutów Centrum Medycznego Multiclinic należy wysoko wykwalifikowana kadra medyczna oraz bardzo bogate, zaawansowane technologicznie wyposażenie (urządzenia firm takich jak GE Healthcare, Deka czy BTL).

Zapewniamy pacjentom najwyższy standard opieki medycznej oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii medycznych.

W naszym centrum otaczamy kompleksową opieką pacjentów potrzebujących profesjonalnej opieki. Współpracujemy z ponad 50 najwyższej klasy specjalistami z różnych dziedzin: ginekologii i położnictwa, urologii, medycyny estetycznej, dermatologii, neurologii, ortopedii, reumatologii, rehabilitacji, laryngologii, kardiologii, endokrynologii, hematologii, hepatologii, chorób zakaźnych, radiologii, onkologii i interny. Współpracujemy z fizjoterapeutami, masażystami, psychologami, seksuologami, pedagogami oraz pielęgniarkami i położnymi.

Jesteśmy dumni z pięknych industrialnych wnętrz wpisujących się w historię i klimat fabrycznej Łodzi. W Multiclinic dysponujemy 7 w pełni wyposażonymi komfortowymi gabinetami: lekarskimi, rehabilitacyjnym, psychologicznym oraz pracownią badań obrazowych i psychotechnicznych oraz gabinetem zabiegowym, punktem pobrań badań laboratoryjnych firmy ALAB Laboratoria.
Większość lekarzy, psychologów i rehabilitantów przyjmuje pacjentów anglojęzycznych. Również pracownicy rejestracji posługują się językiem angielskim. Możemy się poszczycić  doświadczeniem w przyjmowaniu pacjentów z innych państw – na leczenie w Multiclinic zdecydowały się osoby pochodzące m.in. z Niemiec, Wielkiej Brytanii, krajów Europy Północnej, krajów Zatoki Perskiej, Afryki oraz bloku wschodniego głównie z Ukrainy i Rosji.

Oferujemy pacjentom najwyższy standard obsługi, możliwość przejścia pełnej diagnostyki i leczenia w jednym miejscu, a także szereg udogodnień. Multiclinic to placówka w pełni przygotowana do potrzeb osób niepełnosprawnych i pacjentów mających trudności z poruszaniem się (w tym osób na wózkach inwalidzkich).

  • Bezpłatny parking – pod placówką znajduje się parking posiadający bezpośrednie wejście do budynku (wjazd od strony ulicy ks. bp. Tymienieckiego). Pacjenci MultiClinic mogą korzystać z niego bezpłatnie.
  • Możliwość płatności kartą – przyjmujemy płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych.
  • Punkt pobrań – przeprowadzamy wszystkie badania obejmujące zakres diagnostyki ALAB laboratoria. Krew do badań pobierana jest dorosłym i dzieciom (w tym niemowlętom). Wykonujemy również wymazy ginekologiczne. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 10.30. Wyniki badań w formie papierowej (wydruk z podpisem elektronicznym) można odbierać w godzinach pracy kliniki, czyli w dni robocze w godzinach 8.00 do 20.00.
  • Obsługa pacjentów zagranicznych – mamy doświadczenie w obsłudze pacjentów spoza kraju – w tym z Niemiec, Wielkiej Brytanii, krajów Zatoki Perskiej oraz państw wchodzących w skład bloku wschodniego. Pracownicy rejestracji posługują się językiem angielskim.
  • Obszerna poczekalnia – czas oczekiwania na wizytę pacjenci spędzają w obszernej poczekalni z dostępem do świeżej prasy. Przygotowaliśmy w niej również dwa kąciki dla dzieci z zabawkami i kredkami
  • Dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych