Ginekologia estetyczna

Odczuwasz niezadowolenie z wyglądu swoich miejsc intymnych, borykasz się ze wstydliwym problemem nietrzymania moczu, a po porodzie lub cięciu cesarskim pozostała na Twojej skórze szpecąca blizna? A może cierpisz na suchość pochwy i zdarza się, że stosunek wywołuje piekący ból i odbiera ci całą radość z bliskości z partnerem? Czy zwyczajnie marzysz o poprawieniu swoich doznań seksualnych, bo lubisz seks i jest to ważny element Twojego życia? Bez względu na powód – jeśli czujesz taką potrzebę – zadbaj o siebie i skonsultuj się z jednym z lekarzy specjalistów z naszej kliniki ginekologii estetycznej. Być może zdziwisz się, jak bardzo można sobie pomóc i jak wiele zmienić w tym zakresie. Na początek jednak konieczna jest szczera rozmowa i wyartykułowanie swoich potrzeb, nawet tych skrywanych i bardzo intymnych.

Jeszcze do niedawna uważano, że zabiegi ginekologii estetycznej służą jedynie poprawie wyglądu zewnętrznych narządów płciowych kobiety i są swego rodzaju fanaberią pacjentek. W związku z tym, że ginekologia estetyczna związana jest z życiem intymnym kobiet, wokół zagadnienia narosło wiele mitów. Jest to bardzo niekorzystne, ponieważ ta gałąź medycyny rzeczywiście poprawia estetykę kobiecych okolic intymnych, ale ma także niebagatelny wpływ na zdrowotne aspekty życia. Pocieszające jest to, że z każdym rokiem świadomość Polek rośnie – pragną zadbać nie tylko o estetykę, ale także, co bardzo ważne, o zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie okolic intymnych.

Ginekologia estetyczna w praktyce

Kobiety po porodach, ale także w okresach menopauzalnych skarżą się na dolegliwości w miejscach intymnych. Wargi sromowe, inaczej nazywane sromem, utraciły jędrność, pochwa stała się luźniejsza, często towarzyszy temu jej suchość. Czytasz o sobie? Jeśli tak, nie czekaj dłużej i skonsultuj się ze specjalistą, bo może najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem będzie laserowa całkowita rewitalizacja pochwy i sromu przy użyciu lasera MonaLisa Touch albo za pomocą specjalistycznych preparatów.
Każdego dnia pod prysznicem radość odbiera ci widok nieestetycznej blizny? Korekcja blizn poporodowych, które pojawiły się wskutek cesarskiego cięcia czy nacięcia krocza, jest możliwa i przynosi bardzo dobre efekty. Nie musisz znosić swoich blizn, uczucia pieczenia i ciągnięcia do końca życia. Nie muszą Ci one przeszkadzać w życiu intymnym. W Multiclinic zadbamy o ich redukcję. Dzięki zastosowaniu lasera CO2 wzmocnimy i wygładzimy skórę, a także nasilimy proces odbudowy włókien kolagenowych, dodatkowo poddana działaniu lasera śluzówka pochwy zyska jędrność i nawilżenie w miejscu blizny.

Coraz młodsze kobiety borykają się z niezwykle wstydliwym i upokarzającym problemem nietrzymania moczu. Każdy wysiłek, śmiech a nawet kichnięcie wywołuje obawę, że bielizna nie pozostanie sucha… Że na ubraniu pojawią się mokre plamki. Od naszych pacjentek wiemy, że przez tę przykrą przypadłość rezygnowały z uprawiania sportu, noszenia dopasowanych, jasnych ubrań, ograniczały życie towarzyskie. Ciągłe myślenie o tym, by zdążyć do toalety, by nie kaszlnąć, nie kichnąć, a nawet nie zaśmiać się za bardzo, bo może to skutkować wstydliwą i krępującą sytuacją, było centralnym punktem ich egzystencji. Wydaje Ci się to niemożliwe? A jednak. Przytoczyliśmy tutaj prawdziwe doświadczenia naszych pacjentek, które zadowolone z zabiegu, otwierały się i opowiadały, jak było przed nim. Jak widzisz, nietrzymanie moczu i problemy z nim związane nie muszą być Twoim udziałem. Koniec z ograniczeniami, wstydem i dyskomfortem. Wiedza i doświadczenie naszych lekarzy oraz technologia, jaką dysponują – laser Monalisa Touch – sprawią, że pozbędziesz się problemu i znów w pełni zapanujesz nad swoich życiem.

Dla nas nie ma tematów tabu. Każda potrzeba naszej pacjentki zasługuje na szacunek i uwagę. Jeśli uważasz, że Twoje życie seksualne pozostawia wiele do życzenia, pragniesz silniejszych i bardziej wyrazistych przeżyć, być może doskonałym rozwiązaniem będzie rewitalizacja i powiększenie punktu G specjalnym preparatem na bazie kwasu hialuronowego. Z relacji naszych pacjentek wynika, że intensywność doznań seksualnych zauważalnie wzrasta. Kobiety są bardzo zadowolone, a świadczy o tym chociażby fakt, że decydują się na kolejne zabiegi. Dzięki stosowanej w Multiclinic nieinwazyjnej, niechirurgicznej metodzie, twój punkt G zostanie powiększony i ujędrniony, a ty bardzo szybko przekonasz się o skuteczności tej formy zabiegu.

Mamy dla Ciebie znacznie więcej – nasza oferta została stworzona tak, by odpowiedzieć na wszelkie Twoje potrzeby. W naszej klinice ginekologii estetycznej możesz skorzystać z zabiegów: rewitalizacji warg sromowych, czyli poprawienia ich jędrności i gęstości, wykonywanej laserem lub za pomocą preparatów wypełniających oraz wybielania okolic intymnych, w tym wybielania warg sromowych i wybielania odbytu, usuwania brodawek i kłykcin, laserowej labioplastyki (plastyka warg sromowych mniejszych), pozwalającej korygować kształt lub asymetrię tych miejsc. Wszystko to zgodnie z hasłem: „Nowoczesna medycyna – więcej dla zdrowia”.

Najwyższe standardy – specjalnie dla Ciebie

Mając na uwadze delikatność materii, w jakiej się poruszamy, dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć Ci jak najbardziej dyskretne i intymne warunki. Do twojej dyspozycji jest zespół doskonale wyszkolonych i ciągle podnoszących kwalifikacje lekarzy specjalistów w zakresie ginekologii estetycznej. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie największych i najlepszych światowych marek zarówno w zakresie używanych preparatów i materiałów, jak i sprzętu laserowego – dysponujemy laserem fakcyjnym CO2 i platformą laserową Monalisa Touch (włoski laser do ginekologii estetycznej.)

Jeśli jesteś ciekawa, co możesz poprawić, masz pytania lub po prostu jesteś zdecydowana na konkretny zabieg, przyjdź do nas. W zaciszu gabinetu lekarskiego wspólnie z doświadczonym lekarzem zastanowisz się, czego potrzebujesz i jakie są obecnie dostępne metody działania oraz dowiesz się, jak możemy Ci pomóc. Sprawić, byś dobrze czuła się w swoim ciele, a dzięki temu była wreszcie dowartościowana i spełniona. Tak, to naprawdę możliwe. Dzięki zabiegom ginekologii estetycznej otrzymasz to, czego pragniesz – zdrowie, komfort, młodość i satysfakcję. Bo jak powiedział Budda: „Ty, jak nikt we Wszechświecie, zasługujesz na swoją miłość.”