Laserowa korekcja stulejki

Zdrowie mężczyzny, a szczególnie niektóre jego aspekty, to niestety wciąż tematy tabu. Mężczyzna musi być silny, zdrowy, w pełni sprawny seksualnie. Nic dziwnego, że trudno przyznać się do wstydliwego problemu i przekroczyć próg kliniki, by poznać na przykład możliwości leczenia stulejki. A jeśli komfort zapewni Ci zabieg korekcji stulejki – profesjonalnie przeprowadzony przez lekarza specjalistę z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu?

Masz stulejkę, co wpływa na jakość twojego życia seksualnego, wywołuje przewlekłe stany zapalne, ból, a nawet problemy z oddawaniem moczu? Wiedz, że problem ten zgodnie z najnowszymi badaniami dotyczy 12-15 % przedstawicieli płci męskiej. Wiele osób z tej grupy z powodu wstydu nie decyduje się na fachową pomoc, skazując się często na wieloletnie cierpienie. Czy wiedząc o tym, nadal chcesz, by wstyd odbierał ci komfort życia i radość z seksu? Czy zastanawiasz się jeszcze nad skorzystaniem z konsultacji lekarskiej i poznaniem nowoczesnych możliwości leczenia np. laserowego usunięcia stulejki?

Stulejka, a co to takiego?

Stulejka to znaczne zwężenie napletka utrudniające lub uniemożliwiające odprowadzenie go poza żołądź. Wyróżnia się dwa jej rodzaje – stulejkę wrodzoną i nabytą często pozapalną.

Główną przyczyną powstawania stulejki wrodzonej jest zwężenie napletka, utrudniające jego zsuwanie. Jeszcze do niedawna schorzenie to uważane było jedynie za wadę wrodzoną. Nie jest to jednak prawda, ponieważ stulejka to często przypadłość nabyta w wyniku:

  • nieprawidłowej pielęgnacji w okresie niemowlęcym,
  • nieodpowiedniej higieny miejsc intymnych,
  • stanów zapalnych cewki moczowej, żołędzi i napletka (stulejka pozapalna)
  • zbliznowacenia spowodowanego siłowym odciąganiem napletka
  • komplikacji cukrzycowych

 

Funkcjonowanie ze stulejką wiąże się z dużym dyskomfortem. Przede wszystkim dolegliwość ta uniemożliwia stosowanie przez mężczyzn prawidłowej higieny okolic intymnych, a takie zaniedbania mogą wywołać poważne problemy zdrowotne, tj. stany zapalne. Stulejka ma także ogromny wpływ na życie seksualne. A w skrajnych przypadkach może nawet uniemożliwić oddawanie moczu.

Laserowa korekcja stulejki

To jedna z głównych metod leczenia tej wstydliwej przypadłości. Polega na oddzieleniu napletka od żołędzia. W Multiclinic wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym przy użyciu nowoczesnego lasera CO2 o mocy 60 W – minimalnie inwazyjnego, wyposażonego w głowicę do działań na skórze oraz nóż laserowy. Przed każdym zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem specjalistą urologii, który oceni stan zaawansowania choroby, możliwość przeprowadzenia zabiegu metodą laserową, zleci badania konieczne do wykonania i ewentualnie przepisze lekarstwa do przyjmowania przed zabiegiem.

Zabieg usunięcia stulejki przeprowadzany jest w trybie ambulatoryjnym, a więc zaraz po nim będziesz mógł wrócić do domu. Trwa około 60 minut. Pacjent jest znieczulany miejscowo.

Pamiętaj jednak, że po korekcji stulejki konieczne jest zachowanie abstynencji płciowej, a także szczególne dbanie o higienę. Musisz liczyć się z tym, że rekonwalescencja może potrwać nawet 30 dni. Jeśli zabieg przebiegnie pomyślnie, po upływie 3-4 tygodni zniknie niewielki obrzęk i bolesność.

Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam do minimum skrócić czas powrotu do całkowitej sprawności, a także zmniejszyć ryzyko wystąpienia komplikacji pooperacyjnych, które, jak przy każdym innym zabiegu czy operacji, mogą jednak wystąpić. W Multiclinic zatrudniamy doświadczonych lekarzy specjalizujących się chirurgicznych zabiegach urologicznych oraz zabiegach laserowych, w tym laserowej korekcji stulejki. Ich profesjonalizm, zdobywana przez lata wiedza, sprawiają, że możesz czuć się bezpiecznie, bo trafiasz pod opiekę specjalistów w swojej dziedzinie.

Dlaczego warto

Stulejka, która być może przez lata wywołuje u ciebie dyskomfort, ma ogromny wpływ na twoje życie seksualne, jest przyczyną uciążliwych stanów zapalnych, może zniknąć już dziś. Zapraszamy do Multiclinic! Zapewnimy Ci całkowitą dyskrecję i komfort, zagwarantujemy wysoki poziom opieki zdrowotnej, zgodnie z naszym motto: „Więcej dla zdrowia”. By odmienić swoje życie, musisz poświęcić jeden dzień! Jak powiedział pisarz Mikołaj Gogol: „W rękach dobrego lekarza i woda staje się lekarstwem.” I miał bez wątpienia rację. Gdy do tego dochodzi sprawdzony sprzęt, najnowsze metody, indywidualne podejście do każdego pacjenta – jednym słowem to, na co stawiamy, czyli nowoczesna medycyna – możesz mieć pewność, że jesteś we właściwym miejscu. A dzięki laserowej korekcji stulejki na nowo poczujesz smak zdrowia.

 

Źródło:
https://www.tourmedica.pl/artykuly-medyczne/operacja-stulejki-u-doroslych-i-dzieci/

Polecamy również te zabiegi:

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń:

42 30 70 474