fbpx

Z wielkim żalem informujemy, że odszedł dr n. med. Wiktor Kępa – specjalista urologii.

Niespodziewana, przedwczesna śmierć zabrała człowieka, za którym będziemy tęsknić my — jego współpracownicy w Multi Clinic, ale także całe rzesze pacjentów, ludzi ze środowiska medycznego, przyjaciół, rodzina.

Wiktor Kępa był lekarzem z powołania, oddanym pacjentom. Był specjalistą w dziedzinie urologii, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jego praca była pełna pasji i zaangażowania. Doceniali to pacjenci, którzy tłumnie szukali u niego pomocy. Nigdy nikomu jej nie odmówił.

Mieliśmy zaszczyt go poznać i 8 lat razem pracować. Był dla nas nie tylko kolegą, ale też przyjacielem. Jego serdeczność i poczucie humoru zawsze sprawiały, że praca z nim była przyjemnością.

Będzie nam go bardzo brakowało.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim doktora Wiktora Kępy.

Wspominamy go z żalem i łzami w oczach, ale też z wielką wdzięcznością za to, że był częścią naszego życia.

Żegnaj, Doktorze.

Karolina Szabert-Kwarciak
Prezes Zarządu

Krystian Kwarciak
Wiceprezes Zarządu

wraz z całym zespołem Multi Clinic Centrum Medyczne.

Formularz kontaktowy

* Pole wymagane
** Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Multiclinic Sp. z o.o. z siedzibą ul. Kilińskiego 185, 90-348 Łódź oraz przyjmuję do wiadomości, że Multiclinic Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez Multiclinic Sp. z o.o. będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.