fbpx

Kontakt

Gdzie jesteśmy

Księży Młyn

ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Chojny

ul. Rzgowska 219
93-317 Łódź

Multi Clinic Księży Młyn znajduje się na odcinku pomiędzy ulicą Tymienieckiego a ul. Tylną na parterze pofabrycznego budynku.

 

Wejście możliwe jest od ul. Kilińskiego.

Multi Clinic Chojny znajduje się na I piętrze budynku. Można skorzystać ze schodów lub windy.

 

Wejście znajduje się w centralnej części pawilonu handlowo – usługowego. W budynku oprócz naszego Centrum Medycznego znajduje się Caffe Przy Ulicy oraz sklep mięsny “Grot”.

Godziny pracy

Multi Clinic Księży Młyn

pn.-pt. 8:00 – 20:00

sb. 9:00 – 13:00

Multi Clinic Chojny

pn.-pt. 8:00 – 20:00

sb. 9:00 – 13:00

Jak dojechać

Multi Clinic Księży Młyn

Przystanki komunikacji miejskiej:

Multi Clinic Chojny

Przystanki komunikacji miejskiej:

Parking

Multi Clinic Księży Młyn

Możliwość parkowania jest na chodniku wzdłuż ulicy Kilińskiego.

Multi Clinic Chojny

Wjazd pod budynek możliwy jest bezpośrednio z ulicy Rzgowskiej (zjazd z zatoczki przystanku MPK) lub z ulicy Strażackiej (wjazd od tyłu budynku).

 

 

Parking znajduje się bezpośrednio przy budynku. W najbliżej okolicy jest również dużo innych możliwości zaparkowania. Parkowanie jest bezpłatne (brak parkomatów w okolicy). 

Formularz kontaktowy

* Pole wymagane
** Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Multiclinic Sp. z o.o. z siedzibą ul. Kilińskiego 185, 90-348 Łódź oraz przyjmuję do wiadomości, że Multiclinic Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez Multiclinic Sp. z o.o. będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.