Kontakt

Adres:

ul. Kilińskiego 185

90-348 Łódź,

Rejestracja:

+48 42 30 70 474
+48 42 307 08 78
+48 733 174 474

info@multiclinic.pl

 

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek:

8.00 – 20.00

soboty:

zgodnie z godzinami przyjęć lekarzy

 

Punkt pobrań czynny:

poniedziałek – piątek: 8.00 – 10.30

czwartek: 16:00 – 18:00

Jak dojechać
Centrum Medyczne Multiclinic mieści się przy ulicy Kilińskiego 185 w Łodzi, na odcinku pomiędzy ul. Tymienieckiego a ul. Tylną, na parterze pofabrycznego budynku.Wejście
do Centrum Medycznego możliwe jest zarówno od ul. Kilińskiego, jak również z parkingu na tyłach budynku (wjazd od ul. Tymienieckiego 20). Wejście, podobnie jak całe Centrum Medyczne dostosowane jest dla osób niepełnosprawnych lub mających trudności w poruszaniu się.
W bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Medycznego Multiclinic znajdują się przystanki komunikacji miejskiej: tramwaje linii 1, 5, autobus nr 55. (Przystanek Kilińskiego/Tymienieckiego).
Parking
Dla naszych klientów przygotowaliśmy parking na tyłach budynku przychodni. Wjazd na parking odbywa się przez bramę ze szlabanem od ul. Tymienieckiego (za restauracją Na językach). Na miejscach przynależnych do Centrum Medycznego parkowanie dla naszych klientów jest bezpłatne. Ponadto na parkingu znajdują się dodatkowe płatne miejsca parkingowe. Parkowanie aut możliwe jest również poza posesją wzdłuż ul. Tylnej i ul. Tymienieckiego oraz ul. Kilińskiego.

Zostaw kontakt. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie niezamówionych informacji handlowych przez MULTICLINIC na podany adres email lub w postaci sms**

* Pole wymagane
** Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez MULTICLINIC z siedzibą ul. Kilińskiego 185, 90-348 Łódź oraz przyjmuję do wiadomości, że MULTICLINIC jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez MULTICLINIC., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Podanie danych jest dobrowolne.