DEPRESJA CIĄŻOWA – diagnostyka i leczenie

Czy wiesz, że około 15% kobiet może czuć się dłuższy czas przygnębiona. Doświadczają one depresji ciążowej, która na ogół przejawia się uczuciem pustki, smutku, przemęczeniem, nadmiernym niepokojem, brakiem zainteresowania przyjemnościami i mniejszą zdolnością koncentracji. Umów się na wizytę do naszego Psychiatry. Depresję ciążową można leczyć. Zadzwoń 42 30 70 474.

TOKOFOBIA – diagnostyka i leczenie

Czy wiesz, że strach przed ciążą lub porodem odczuwa nawet 10% kobiet? Tokofobia to dobrze poznana fobia. Umów się na wizytę do naszego Psychiatry. Zdiagnozujemy, czy nie cierpisz na tą dolegliwość. Tokofobię można leczyć. Zadzwoń 42 30 70 474.

MultiClinic przyjazne niepełnosprawnym

Drodzy Państwo, MultiClinic Łódź jest w miejscem w pełni przygotowanym do przyjęcia i obsługi osób dotkniętych niepełnosprawnością. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci, zwłaszcza ci niepełnosprawni, czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo.

Cystoskopia giętka – diagnostyka urologiczna teraz w promocyjnej cenie

Zaletą cystoskopii giętkiej jest brak konieczności znieczulenia ogólnego, krótki pobyt w klinice, możliwość dokładnego obejrzenia pęcherza oraz wysoki komfort pacjenta. Cystoskopia giętka pod względem mechanicznym jest badaniem bezpiecznym, a ryzyko uszkodzenia struktur układu moczowego jest niezwykle małe. Do każdego zabiegu używany jest jednorazowy płaszcz na endoskop co zwiększa komfort i  minimalizuje ryzyko infekcji.

Wskazania do badania

 • Krwiomocz
 • Nawrotowy krwinkomocz
 • Kamica pęcherza moczowego lub jej podejrzenie
 • Nawracające zakażenia układu moczowego
 • Podejrzenie guzów pęcherza moczowego lub cewki moczowej
 • Podejrzenia nowotworu pęcherza moczowego
 • Podejrzenie gruźlicy pęcherza moczowego
 • Problemy z oddawaniem moczu
 • Podejrzenie przetoki moczowej
 • Wady rozwojowe dolnych dróg moczowych
 • Podejrzenie zwężenia cewki moczowej

Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Promocja – morfologia za 1zł!

Oferujemy państwu możliwość wykonania morfologii za 1zł przy wykonaniu badań laboratoryjnych za minimum 20zł. Zapraszamy!

Promocja trwa do odwołania.

 

Psychiatra – wizyty domowe

Konsultacje psychiatryczne w TWOIM DOMU. Również dla osób na kwarantannie lub zakażonych COVID. Dowiedz się więcej. Zadzwoń i umów wizytę domową.

Nowi lekarze w Multi Clinic!

Witamy w naszym zespole lekarzy psychiatrów. Dr Marcin Wlazłowski i Tomasz Urbanowski dołączyli do zespołu Multi Clinic.

Przyjmują w placówce na Kilińskiego i na Rzgowskiej. LEKARZE PSYCHIATRZY - kliknij aby dowiedzieć się więcej

Nie wiesz, czy chorowałeś/łaś na COVID-19? Zbadaj przeciwciała (IGG, IGM)

Jeśli chcesz mieć pewność, czy chorowałeś na COVID-19 zapraszamy do naszego punktu pobrań (8:00 - 10:00) do oznaczenia przeciwciał przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 w klasie IgG oraz IgM. Badanie wykonuje się w celu sprawdzenia występowania przeciwciał odpornościowych po zakażeniu wirusem wywołującym COVID-19.

UWAGA: badania wykonujemy n czczo.

Przeciwciała IgM - ich obecność może świadczyć o aktywnym zakażeniu. Przeciwciała IgM mogą zostać wykryte po upływie co najmniej 7-10 dni (średnio w 8 dniu) od wystąpienia objawów choroby. Ich poziom z czasem spada i z reguły po około miesiącu, przeciwciała przestają być wykrywane

Przeciwciała IgG - ich obecność świadczy o przebytym kontakcie z wirusem SARS-CoV-2. Przeciwciała IgG mogą zostać wykryte po upływie co najmniej 11 – 14 dni od wystąpienia objawów choroby. Ich poziom z czasem rośnie

Wykonanie badania w kierunku przeciwciał IgG jest szczególnie wskazane w przypadku potrzeby wykrycia osób, które przeszły zakażenie bezobjawowo lub skąpo objawowo i mogły być źródłem infekcji dla innych ludzi (tzw. „cisi” nosiciele) oraz pacjentów z powikłaniami po niedawnym przebyciu infekcji grypopodobnej, którzy nie byli badani w kierunku koronawirusa,

 

Jesteś po infekcji COVID? Koniecznie wykonaj zalecane badania z krwi.

Zapraszamy do naszego punktu pobrań (8:00 - 10:00) do wykonania zestawu badań z krwi po infekcji COVID-19. Proponowany zestaw podstawowy zawiera 6 badań ukierunkowanych na identyfikację stanów i powikłań, które mogą występować u ozdrowieńców po COVID-19, takich jak:

zdarzenia sercowo-naczyniowe

zaburzenia krzepnięcia.

niedobory witaminy D.

UWAGA: Badania wykonujemy na czczo

W skład zestawu podstawowego wchodzą następujące badania:
- morfologia krwi
- cholesterol całkowity
- kreatynina w surowicy
- aminotransferaza alaninowa (ALT)
- glukoza
- witamina 25(OH)D Total

Badania uzupełniające, które warto wykonać to:
- D-dimery
- aminostransferaza asparaginianowa - AST
- CRP
- dehydrogenaza mleczanowa – LDH

Badania wskazują, że ok. 20% osób po przejściu infekcji COVID-19, jeszcze kilka tygodni po zakończeniu choroby, nie wraca do pełni zdrowia. Dotyczy to również osób młodych, oraz tych, które infekcję przeszły w sposób skąpoobjawowy. Dlatego wskazane jest, aby po jej zakończeniu sprawdzać niektóre parametry stanu zdrowia.

Ważne: Jeśli już się zaszczepiłeś, również zachęcamy do wykonania tego pakietu badań diagnostycznych. Upewnij się, że wszystko jest dobrze.

Punkt pobrań w Multi Clinic Centrum Medyczne przy Kilińskiego 185

Punkt pobrań przy Kilińskiego 185 w Multi Clinic Centrum Medyczne jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 10:00. Wykonasz u nas ponad 3000 badań. ZAPRASZAMY.

WAŻNE: na badanie krzywej glukozy/ insuliny prosimy się zgłaszać najpóźniej o 8:15

UWAGA: Przy ul. Rzgowskiej 219 nie posiadamy obecnie aktywnego punktu pobrań.