fbpx

NASI LEKARZE

lek. Artur Zychowicz

W trakcie specjalizacji z radiologii.

W 2016r. ukończył kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Na przełomie 2017/2018r. rozpoczął specjalizację z radiologii i diagnostyki obrazowej w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach. Obecnie pracuje w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
Spośród wszystkich metod diagnostycznych szczególnie interesuje się USG. W trakcie badania w przystępny sposób tłumaczy pacjentowi skąd pochodzą jego dolegliwości.
Posiada duże doświadczenie, szczególnie w diagnostyce pacjentów onkologicznych, internistycznych, a ostatnio również pediatrycznych.
Dużo czasu w pracy poświęca diagnostyce piersi wykonując również biopsje cienko- i gruboigłowe.
Jego konikiem są choroby wątroby i układu pokarmowego.

Wykonuje:

Przyjmuje:

Znajomość języków obcych:

Dni i godziny przyjęć:

Umów wizytę:

Formularz kontaktowy

* Pole wymagane
** Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Multiclinic Sp. z o.o. z siedzibą ul. Kilińskiego 185, 90-348 Łódź oraz przyjmuję do wiadomości, że Multiclinic Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez Multiclinic Sp. z o.o. będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.