dr n. med. Joanna Zboińska

Hepatolog Łódź

Hepatolog, lekarz chorób zakaźnych Łódź

specjalista chorób zakaźnych, hepatolog

Pracuje w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w certyfikowanych szkoleniach, kursach oraz sympozjach. Specjalizuje się w chorobach zakaźnych, hepatologii oraz medycynie podróży.

Leczone choroby:

wirusowe zapalenia wątroby, toksyczne zapalenie wątroby,  choroba alkoholowa wątroby, niealkoholowe stłuszczenie wątroby, zespól po cholecystektomii (usunięciu pęcherzyka żółciowego), dyskineza pęcherzyka i dróg żółciowych, marskość wątroby, encefalopatia wątrobowa, zakażenia wirusowe i bakteryjne, neuroinfekcje, choroby spowodowane przez pasożyty, grzybice głębokie i układowe.

Wykonuje:

  • konsultacje hepatologiczne
  • konsultacje z zakresu chorób zakaźnych

Znajomość języków obcych:

język angielski

Dni i godziny przyjęć:

pn. 14:00-16:00

Umów wizytę:


Dr Eliza Dalecka

Lekarz chorób zakaźnych Łódź

specjalista chorób zakaźnych, Hepatolog

Pracuje w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi. Specjalizuje się w chorobach wątroby, chorobach zakaźnych u dorosłych i dzieci. Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem chorób zakaźnych u kobiet w ciąży m.in. toksoplazmozy.

Leczone choroby:

zapalenie wątroby (toksyczne, wirusowe, alkoholowe, autoimmunologiczne i inne), choroba stłuszczenia wątroby, marskość wątroby, choroby zakaźne i pasożytnicze u dzieci i dorosłych, toksoplazmoza, toksoplazmoza u kobiet w ciąży.

Wykonuje:

  • konsultacje hepatologiczne
  • konsultacje z zakresu chorób zakaźnych

Znajomość języków obcych:

język angielski,
język serbski,
język rosyjski

Dni i godziny przyjęć:

czw. 15:00-17:00

Umów wizytę: