dr n. med. Joanna Zboińska
Hepatolog, lekarz chorób zakaźnych Łódź
specjalista chorób zakaźnych, hepatolog
Pracuje w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w certyfikowanych szkoleniach, kursach oraz sympozjach. Specjalizuje się w chorobach zakaźnych, hepatologii oraz medycynie podróży.
Leczone choroby:
wirusowe zapalenia wątroby, toksyczne zapalenie wątroby, choroba alkoholowa wątroby, niealkoholowe stłuszczenie wątroby, zespól po cholecystektomii (usunięciu pęcherzyka żółciowego), dyskineza pęcherzyka i dróg żółciowych, marskość wątroby, encefalopatia wątrobowa, zakażenia wirusowe i bakteryjne, neuroinfekcje, choroby spowodowane przez pasożyty, grzybice głębokie i układowe.
Wykonuje:
- konsultacje hepatologiczne
- konsultacje z zakresu chorób zakaźnych
Znajomość języków obcych:
język angielski
Dni i godziny przyjęć:
śr. 13:15-14:15
Umów wizytę:
Dr Eliza Dalecka
specjalista chorób zakaźnych, Hepatolog
Pracuje w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi. Specjalizuje się w chorobach wątroby, chorobach zakaźnych u dorosłych i dzieci. Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem chorób zakaźnych u kobiet w ciąży m.in. toksoplazmozy.
Leczone choroby:
zapalenie wątroby (toksyczne, wirusowe, alkoholowe, autoimmunologiczne i inne), choroba stłuszczenia wątroby, marskość wątroby, choroby zakaźne i pasożytnicze u dzieci i dorosłych, toksoplazmoza, toksoplazmoza u kobiet w ciąży.
Wykonuje:
- konsultacje hepatologiczne
- konsultacje z zakresu chorób zakaźnych
Znajomość języków obcych:
język angielski,
język serbski,
język rosyjski
Dni i godziny przyjęć:
czw. 15:00-17:00
Umów wizytę: