SpecjalizacjaTytułImięNazwiskoDni przyjęćGodziny przyjęć
alergologprof. dr hab. n. med.CezaryPałczyńskiwtorek17:00-19:00
alergologdr n. med.MonikaAntczak-Marczakpiątek15:00-17:00
chirurg ogólnydr n. med.KatarzynaPaduszyńskaśroda15:00-19:00
chirurg ogólnylekarz specjalistaJustynaKruś-Hadałaponiedziałek9:00-10:30
chirurg ogólnydr n. med.MariaWieloch – Torzeckaśroda16:30-18:30
chirurg ogólnylekarz w trakcie spec.AleksanderSukiennikponiedziałek15:00-18:00
chirurg naczyniowydr n. med.KatarzynaPaduszyńskaśroda15:00-19:00
chirurg naczyniowylekarz w trakcie spec.JustynaKruś-Hadałaponiedziałek9:00-10:30
dermatolog – wenerologlekarz specjalistaMarcinNowetawtorek19:00-20:00
czwartek17:00-20:00
dermatolog – wenerologlekarz specjalistaKamilaTokarskaśroda15:30-18:00
dermatolog-wenerologlekarz specjalistaAnnaŻuchowskawtorek12:30-14:45
dermatolog – wenerologlekarz w trakcie spec.PaulinaBarasińskapiątek16:00 – 18:00
diabetologdr n. med.IzabelaMaterek-Kuśmierkiewiczpiątek15:00-18:00
diabetologlekarz specjalistaMichałBarańskiczwartek15:00-18:00
endokrynologdr n. med.EdytaZawalskawtorek12:30-14:00
endokrynologdr n. med.MariaWieloch – Torzeckawtorek16:00 – 18:00
gastrologlekarz specjalistaOktawianWalendaczwartek16:00-18:00
ginekolog-położnikdr n. med.AleksandraBrucka-Kaczorwtorek15:00-20:00
piątek8:20-13:00
ginekolog-położnikdr n. med.RobertBartkowiakwtorek17:00-20:00
środa9:00-11:00
ginekolog-położnikdr n. med.MariaDreslerpiątek16:30-20:00
wtorek9:00 – 13:00
ginekolog-położniklekarz specjalistaEwelinaMielczarekponiedziałek16:00-19:00
środa16:00-19:00
ginekolog-położniklekarz specjalistaRolandWilkczwartek16:00-20:00
piątek8:45-12:00
ginekolog-położniklekarz specjalistaAnnaZubrzyckaśroda17:00-20:00
sobota10:00-13:00
ginekolog-położniklekarz specjalistaAnnaStepowiczponiedziałek15:40-20:00
czwartek15:40-20:00
ginekolog-położniklekarz specjalistaŁukaszJanaspiątek16:00-20:00
ginekolog-położniklekarzKingaZimnapiątek16:00-19:00
ginekolog – położniklekarzKarolinaHinczczwartek10:00-13:00
ginekolog-położnikprof. dr hab. n. med.WitoldMalinowskipiątek10:00-13:00
hematologdr n. med.AgnieszkaKlonowska-Szymczykśroda17:00-20:00
hepatolog, specjalista chorób zakaźnychdr n. med.JoannaZboińskawtorek13:45-15:00
hepatolog, specjalista chorób zakaźnychlekarz specjalistaElizaDaleckaczwartek16:00-17:00
Internistadr n. med.IzabelaMaterek-Kuśmierkiewiczpiątek15:00-18:00
Internistalekarz specjalistaMichałBarańskiczwartek15:00-18:00
Internistalekarz specjalistaMariaTabaszewskaśroda8:30-10:20
Internistalekarz specjalistaOktawianWalendaczwartek16:00-18:00
kardiologlekarz w trakcie spec.MichałBarańskiczwartek15:00-18:00
kardiologdr n. med.MonikaPiechowiakśroda9:00-12:00
laryngologdr n. med.MartaPodwysockaśroda16:00-19:00
neurologlekarz specjalistaPaulinaGąsiorekśroda18:00-20:00
neurologlekarz specjalistaJolantaWilczak-Borutaponiedziałek16:00-17:00
czwartek11:00-13:00
neurologlekarz specjalistaKingaMatusiak-Smurawtorek8:10-9:30
piątek13:10-15:00
onkologlekarz specjalistaWaldemarRzetelnywtorek15:30-17:00
ortopedalekarz specjalistaMarekPakalskiponiedziałek10:00-12:30
psychiatralekarz w trakcie spec.MonikaKarolakponiedziałek15:00-17:00
radiologdr n. med.JanuszSzoslandponiedziałek18:40-20:00
czwartek16:00-17:00
piątek19:00-20:00
radiologlekarz w trakcie spec.PaulinaWernerwtorek9:00-12:00
reumatologlekarz specjalistaMariaTabaszewskaśroda8:30-10:20
urologlekarz specjalistaAgnieszkaSkrzypek-Mikulskawtorek14:30-16:40
czwartek14:30-17:30
urologdr n. med.WiktorKępaponiedziałek16:00-20:00
piątek16:00-19:00
urologlekarz specjalistaAndrzejBartosikśroda14:30-17:00
urologlekarz w trakcie spec.MateuszMroczekwtorek17:00-19:00