Szanowni Państwo!

W związku z tym, że musimy dołożyć wszelkich starań, by chronić naszych pacjentów i pracowników wprowadzamy zmiany w organizacji naszej pracy w zakresie:

 • kontaktów z Recepcją,
 • organizacji przyjęć,
 • zamawiania wizyt,
 • płatności,
 • odbioru wyników.

Kontakt z naszą Recepcją, co do zasady jest zdalny.

Co to znaczy? Wszystkie sprawy, które musisz załatwić za pośrednictwem recepcji załatwiasz telefonicznie bądź mailowo. Nasz numer to +48 42 30 70 474, adres mailowy to: info@multiclinic.pl.

 1. Obecnie nie umówisz wizyt na Recepcji (face to face). Umawiaj się wyłącznie telefonicznie/mailowo.
 2. Nie podchodź bezpośrednio do Recepcji. Na podłodze jest zaznaczona linia. Nie przekraczasz jej.
 3. Nie odbierzesz wersji papierowej wyników, dokumentów. Wyślij na maila prośbę o wydanie potrzebnych Ci rzeczy – wyślemy Ci skany.
 4. Nawet jeżeli masz wizytę stacjonarną, nie podchodzisz do stanowiska recepcyjnego i nie prosisz o zapisanie na kolejną wizytę, sprawdzenie terminu, wyników badań, wydrukowania ich. Ograniczamy kontakty bezpośrednie. Chronimy Ciebie i innych.
 5. Na wizytę stawiasz się punktualnie o umówionej godzinie. Jeżeli przyjedziesz wcześniej, zostań w holu przed naszymi szklanymi drzwiami. Nie chcemy byś miał kontakt z innymi pacjentami, którzy mogą być w środku.
 6. Na wizytę wchodzisz tylko Ty. Osoby towarzyszące muszą poczekać za szklanymi drzwiami.
 7. Drzwi wejściowe są zablokowane. Przed wejściem zadzwoń dzwonkiem po lewej stronie drzwi. Recepcjonistka odblokuje je lub przekaże inne instrukcje.
 8. Na wizytę przychodzisz we własnej masce. Jeżeli nie masz maski, przyjdź z zasłoniętymi ustami np. apaszką, szalikiem.
 9. Kurtkę zostawiasz na wieszaku przy wejściu. Nie możesz wejść na teren kliniki w ubraniach wierzchnich.
 10. Zakładasz foliowe ochraniacze na buty. Znajdziesz je koło wieszaka na kurtki.
 11. Dezynfekujesz ręce – płyn stoi na stoliku przy szklanych drzwiach, po stronie naszej recepcji. Dezynfekujesz ręce wtedy, gdy już zdejmiesz kurtkę i założysz ochraniacze na buty.
 12. Po dezynfekcji staraj się nie dotykać niczego.
 13. Przechodząc koło recepcji będziesz mieć zmierzoną temperaturę bezdotykowym termometrem. W przypadku temperatury powyżej normy poprosimy Cię o bezzwłoczne opuszczenie placówki.
 14. Idziesz bez zatrzymywania się w korytarzu do wskazanego przez Recepcjonistkę gabinetu.
 15. Jeżeli w poczekalni będą czekali inni pacjenci, usiądź jak najdalej od nich.
 16. Po wizycie podchodzisz do stanowiska – do linii, mówisz co było wykonane – czytasz informacje z kartki od lekarza. Zbliżasz kartę płatniczą, wpisujesz pin, czekasz na akceptację i oddalasz się za linię na podłodze. Nie czekasz na paragon. Potwierdzenie transakcji i paragon na życzenie wyślemy Ci mailem.
 17. Ubierasz kurtkę, zdejmujesz ochraniacze na buty, wyrzucasz je do kosza przy wieszaku i bez zbędnej zwłoki wychodzisz.
 18. Ważne informacje: wykonasz tylko te usługi, które są niezbędne i konieczne dla ratowania zdrowia i życia.

Pozostałe ważne kwestie:

 1. Płatności dokonujemy tylko kartą, przelewem lub telefonem.
 2. Każda osoba wchodząca do placówki będzie miała mierzoną temperaturę bezdotykowym termometrem.
 3. Wizyty stacjonarne wykonywane są tylko w przypadkach koniecznych, gdy nie masz możliwości przeprowadzenia skutecznej i wartościowej telekonsultacji.
 4. W toaletach ( jak zawsze) dostępne jest dobrej jakości mydło – przypominamy o konieczności bardzo częstego mycia rąk.

Wszelkie pytania, umawianie kolejnych wizyt prosimy załatwiać telefonicznie lub mailowo.

Recepcja jest obecnie czynna od 8:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku.

Zespół Multi Clinic i No Age Clinic.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przesyłanie niezamówionych informacji handlowych przez Multiclinic Sp. z o.o. na podany adres email lub w postaci sms**

* Pole wymagane
** Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Multiclinic Sp. z o.o. z siedzibą ul. Kilińskiego 185, 90-348 Łódź oraz przyjmuję do wiadomości, że Multiclinic Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez Multiclinic Sp. z o.o. będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Podanie danych jest dobrowolne.

Privacy Preference Center